parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

pomagamy podkreślić
piękno okien

Firma RWM - producent parapetów, oferuje Państwu profesjonalne wsparcie w doborze i dostawie parapetów z różnych materiałów. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji parapetów sprawia, że jesteśmy sprawdzonym partnerem w Państwa biznesie

Sprawdź nas
Pragniemy poinformować naszych Klientów, że między Świętami Bożego Narodzenia i
Nowym Rokiem firma będzie nieczynna (27-29.12.2023).
Zapraszamy ponownie od 02.01.2024.
Zespół RWM

Dlaczego warto zaufać ekspertom w gięciu blachy

Dostarczamy klientom produkty najwyższej jakości. Długoletnie doświadczenie w gięciu i obróbce blach stawia nas w czołówce producentów parapetów na zachodzie Polski. Producent parapetów, gięcie blach - obróbki blacharskie.

czytaj więcej

Na czym polega sekret naszej sprawnej i pewnej dostawy

Oferujemy naszym klientom bardzo szybką dostawę. Dzięki temu, że doskonale znamy technologię oraz posiadamy bardzo wydajne malarnie proszkowe – jesteśmy zupełnie samowystarczalni w produkcji parapetów - Poznań.

czytaj więcej

Jak innowacje produkcyjne ciągle podnoszą spójność i konkurencyjność naszej oferty

Innowacje na naszej produkcji parapetów to jedno z bardzo ważnych wyzwań jakie sobie stawiamy. Zależy nam, aby cały czas optymalizować proces produkcji - podnosić jakość i wydajniej produkować.

czytaj więcej
RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.