parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

Na czym polega sekret naszej sprawnej i pewnej dostawy

Parapety Poznań

Oferujemy naszym klientom bardzo szybką dostawę. Dzięki temu, że doskonale znamy technologię oraz posiadamy bardzo wydajne malarnie proszkowe – jesteśmy zupełnie samowystarczalni w produkcji. To skutkuje bardzo szybkim procesem wykonania elementu, dzięki czemu nawet duże zamówienia dostarczamy w 24 h od złożenia zamówienia.
Sekret szybkiego pojawienia się parapetów na Państwa budowie zależy też od naszych wysoko wykwalifikowanych kierowców. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w transporcie elementów z blachy giętej. Rejony dostaw, które zostały im przyporządkowane znacznie skracają okres oczekiwania na parapety i obróbki. Dzięki temu my i nasi klienci mamy pewność, że każde zamówienie dotrze w miejsce zamontowania na czas i będzie w nienagannym stanie


RWM Parapety Poznań - producent parapetów, gięcie blach, obróbki blacharskie Poznań

zobacz również:

gięcieinnowacje
RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.