parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

Historia firmy

Producent parapetów, gięcie blach, obróbki blacharskie Poznań

Firma RWM jest kontynuacją powstałej ponad 20 lat temu – w 1995 roku firmy RDM. Działalność firmy była i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na produkty z giętej blachy potrzebne do wykańczania produktów okiennych – parapetów. Naturalnym następstwem była także produkcja obróbek blaszanych dla dekarstwa. Od samego początku zakład był mocno ukierunkowany na wykonywanie elementów z blachy giętej.

Firma powstała w okresie szczególnego boomu na materiały budowlane w latach dziewięćdziesiątych, co bardzo szybko pozwoliło zbudować bazę oddanych klientów, którzy korzystają z usług firmy RWM do dzisiaj. Początkowo parapety wyginane były w krótkich odcinkach na bardzo uproszczonej giętarce. Z biegiem czasu park maszynowy firmy bardzo się rozrastał, powstawały kolejne obiekty – które były w stanie pomieścić następne maszyny.

Kolejnym krokiem szybko rozwijającego się przedsiębiorstwa było uniezależnienie się pod względem malarni proszkowej. Dzięki temu posunięciu poprzednich właścicieli dziś RWM produkuje elementy we wszystkich kolorach RAL oraz kolorach strukturalnych wykorzystując blachy aluminiowe i ocynkowane. Duża kubatura pieców umożliwiła malowanie elementów nawet o długości 6 m. Dzięki temu firma zyskała wielu nowych klientów, malując także usługowo różne rodzaje konstrukcji metalowych i aluminiowych.

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.