parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

Misja firmy

Producent parapetów, gięcie blach, obróbki blacharskie Poznań

Od momentu powstania firmy towarzyszy poczucie misji, które spaja wszystkie aktywności firmy. Produkt wieziony do klienta zawsze musi spełniać najwyższe normy i wymagania – jakościowe i estetyczne. Przedsiębiorstwo zawsze było skupione na jednym rodzaju produktu i to pozwoliło mu się wyjątkowo wyspecjalizować w elementach blachy giętej.

Obok produktu dużą wagę przywiązuje się do dostawy. Zarząd firmy dokłada wszelkich starań i nie szczędzi środków, aby parapety były u klienta na czas. W związku z tym w szeregach firmy są wykwalifikowani kierowcy, którzy mają pełne doświadczenie w bezpiecznym przewozie tego nie zawsze łatwego w transporcie produktu.

Dbając o zrównoważony rozwój firma RWM systematycznie podnosi standardy urządzeń na produkcji. Jej poprzednik, firma RDM, jako pierwsza wprowadziła na rynek parapet aluminiowy „płytka” - co potwierdzone jest znakiem patentowym. Zakład ma również dalsze ambicje poszerzania swojej oferty w zakresie produktów z blachy giętej, a co za tym idzie chce być partnerem dużych zakładów, które zlecają na zewnątrz formaty i przegięcia blach używanych w swojej produkcji.

Firma RWM jest kontynuacją działalności firmy RDM pod zmienionym szyldem. Zmiana właściciela zaowocowała wprowadzeniem nowego brandu, a co za tym idzie odmienionej polityki firmy, lepszego zarządzania oraz otwarciem się na nowe trendy w biznesie.

Firma jest przekonana, że kolejni stabilni partnerzy docenią wyspecjalizowanego wytwórcę, co zaowocuje obopólną korzyścią.

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.