parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

PARAPET ZEW PŁYTKA ALU

 

PARAPET ZEW PŁYTKA ALU to produkt z którym najbardziej się utożsamiamy. Firma RDM była prekursorem i pomysłodawcą tego rodzaju parapetu. Nasze pierwszeństwo możemy potwierdzić dokumentem patentowym właśnie dla parapetu "Płytka".

Parapety typu "Płytka" wykonywane są z aluminium, które jest najlepszym materiałem do stosowania na zewnątrz. Nie ulega korozji, jest mocny, trwały, można go malować w każdym kolorze. Odporność na wszelkie warunki atmosferyczne to jego zaleta.

Ten rodzaj parapetu wykonywany jest z blachy aluminiowej o grubościach:

- 1,2 mm

- 1,5 mm

Posiada cztery profile gięcia :

- REGULAR 1,2

- REGULAR 1,5

- SOFT 1,2

- SOFT 1,5

Parapety aluminiowe "płytka" wykonujemy na maksymalną długość 6 m oraz na każdą szerokość zgodnie z życzeniem klienta. Te jak i inne nasze parapety malujemy we wszystkich kolorach RAL, oraz farbach strukturalnych z naszego wzornika.Boki parapetów mogą być wykończone różnym rodzajem podgięcia lub zaślepki. Szczegóły wykończenia boków znajdą Państwo w polu: Akcesoria oraz Rodzaje podgięć.

Wszystkie parapety oklejamy specjalną folią ochronną.

 

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.