parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

PARAPET ZEW STAL KOLOR

 

PARAPET ZEW STAL KOLOR to jeden z naszych tańszych produktów. Stal w parapetach to dobre, budżetowe rozwiązanie do zewnetrznego wykończenia okien. Często ten materiał jest stosowany w obiektach przemysłowych typu hale, magazyny itp. Pomimo, że to tańszy surowiec - jest również w odpowiednim stopniu odporny na warunki atmosferyczne.

Blacha tego typu jest fabrycznie powlekana na pięć określonych kolorów:

- RAL 9010
- RAL 9016
- RAL 8017
- RAL 8019
- RAL 9006

Ten rodzaj parapetu dostępny jest w jednej grubości:

- 0,7 mm

Posiada dwa profile gięcia:

- REGULAR

- SOFT

Parapety stalowe fabrycznie powlekane na jednolity kolor wykonujemy na maksymalną długość 6 m. oraz na każdą szerokość zgodnie z życzeniem klienta. Z dostępnymi pięcioma kolorami mogą się Państwo zapoznać podglądając nasz próbnik kolorystyczny. Boki parapetów mogą być wykończone podgięciem lub zaślepką. Szczegóły wykończenia boków znajdą Państwo w polu: Akcesoria oraz Rodzaje podgięć.

Wszystkie parapety oklejamy specjalną folią ochronną.

 

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.