parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

PARAPET WEW PCV

 

PARAPET WEW PCV to podstawowe i zawsze dobre rozwiązanie do wewnątrz domu. Produkty te uzupełniają naszą ofertę paraetów zewnetrznych i cieszą się dużą popularnością. PVC komorowe z którego wykonane są parapety są lekkie wytrzymałe, a po pokryciu określonym laminatem zyskują bardzo ciekawą paletę barw. Dostępne kolory to:

-  BIAŁY

- MARMUR

- BOTTICINO

- BUK

- ZŁOTY DĄB

- ORZECH

- MAHOŃ

- ANTRACYT

- WENGE

Ten rodzaj parapetu wykonywany jest z komorowego PVC laminowanego. o grubości :

- 20 mm

Posiada jeden profil widoczny na rysunku technicznym. Parapety PVC laminowane mają maksymalną długość 6 m. Boki parapetów wykańczane są plastikową zaślepką, która podkreśla kształt profilu. Szczegóły wykończenia boków oraz modele zaślepek znajdą Państwo w polu:
Akcesoria.

Wszystkie parapety oklejamy specjalną folią ochronną.

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.