parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

PODGIĘCIA BOKÓW

PODGIĘCIA BOKÓW to równie popularne zakończenie parapetu, które wykorzystuje do zakończenia materiał parapetu. Podgięcie tak jak zakończenie nakładane, w bardzo dobrym stopniu zapobiega zaciekaniu wody na mur.

W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje podgięcia:

ZAKOŃCZENIE GIĘTE POJEDYNCZE

ZAKOŃCZENIE GIĘTE PODWÓJNE

Innowacyjny system zakończenia podwójnego sprawia, że styropian elewacyjny oraz tynk nie ma żadnego kontaktu z powierzchnią parapetu. Zakończenie tego typu jest praktyczne i bardzo dobrze prezentuje się po zamontowaniu.

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.