parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

Drodzy Klienci

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości naszych usług oraz chcąc zaprosić tych z Państwa , którzy nie zapoznali się jeszcze z naszą bogatą i rzetelna ofertą - zapraszamy do pozostawienia swojego kontaktu poniżej.

telefon:
e-mail:

Po zostawieniu przez Państwa numeru telefonu bądź adresu e-mail nasz Dział Obsługi Klienta niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu umówienia spotkania na którym profesjonalnie zostanie zaprezentowana nasza oferta oraz będzie możliwość otrzymania próbek i sampli kolorystycznych.

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.