parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

Malarnia proszkowa

Malowanie proszkowe Poznań

Malowanie proszkowe to bardzo ważny punkt naszego biznesu. To tutaj  w malarnii, malujemy na każdy kolor nasze parapety. Działamy również usługowo malując różne konstrukcje metalowe i aluminiowe. Zespół doświadczonych malarzy zapewnia nam doskonałą jakość pokrywy malarskiej, która na bieżąco jest kontrolowana przez urządzenia pomiarowe.

Grubość powłoki jest na bierząco kontrolowana i utrzymywana na poziomie:

 - 60 do 120 mikronów w przypadku powłok płaskich
 - 100 do 180 mikronów w przypadku powłok strukturalnych.

Wymiary  naszych piecy to :

 - 315 cm x 110 cm x 120 cm   (długość x szerokość x wysokość)
 - 600 cm x 130 cm x 170 cm  (długość x szerokość x wysokość)

Malowanie proszkowe Poznań
Zapraszamy wszystkie firmy z branży metalowej do współpracy w zakresie malowania proszkowego. Malowaliśmy i malujemy wiele elementów i konstrukcji stalowych i aluminiowych. Pojemność piecy i wyjątkowo konkurencyjne ceny sprawia, że warto z nami współpracować.

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.