parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

PARAPET ZEW STAL OCYNK

   

PARAPET ZEW STAL OCYNK to bardzo często wykorzystywany i zamawiany produkt.
Stal ocynkowana jest bardzo dobrze zabezpieczona przed działaniem warunków atmosferycznych. Dzięki odporności na korozję może być stosowany na szeroką skalę w budownictwie.
Szczególnie często takie parapety montowane są na budynkach spełniających użytkowe funkcje. Parapet ocynkowany w większości przypadków jest jednak wykorzystywany jako surowy produkt
poddawany malowaniu proszkowemu. W naszych dwóch malarniach malujemy różne wymiary
parapetów ocynkowanych na dowolny kolor RAL oraz na tekstury strukturalne.

Ten rodzaj wykonywany jest w jednej grubości:

- 0,75 mm

Posiada dwa profile gięcia:

- REGULAR

- SOFT

Parapety ocynkowane wykonujemy na maksymalną długość 6 m oraz na szerokość zgodnie z życzeniem klienta. Boki parapetów wykończone są różnym rodzajem podgięcia lub zaślepki. Szczegóły wykończeń boków znajdą Państwo w polu: Akcesoria oraz Rodzaje podgięć.

Wszystkie parapety oklejamy specjalną folią ochronną.

 

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.