parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

Obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie Poznań

OBRÓBKI BLACHARSKIE to produkt z racji naszej specjalizacji bardzo nam bliski. Wykonujemy każdą obróbkę blacharską w dowolnej ilości przegięć. Modele obróbek zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie wykonać praaktycznie każde żądane przez klienta przeegięcie

Wykonujemy je z takich materiałów jak

- obróbki blacharskie - blacha aluminium

- obróbki blacharskie - blacha ocynk

- obróbki blacharskie - blacha powlekana w kolorze jednolitym

- obróbki blacharskie - blacha powlekana drewnopodobna

Wszystkie obróbki, opierzenia i płaskie odcinki blach malujemy proszkowo na każdy kolor RAL oraz na kolory strukturalne. Prowadzimy także sprzedaż dostępnych odcieni i rodzajów blach w arkuszach docinanych do potrzeb naszych klientów. Oferujemy specjalne rabaty na gięcie obróbek niemalowanych. Obróbki blacharskie Poznań.

RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.