parapetyobróbkimalarnia
parapetyobróbkimalarnia

Jak innowacje produkcyjne ciągle podnoszą spójność i konkurencyjność naszej oferty

Producent parapetów

Innowacje na naszej produkcji to jedno w bardzo ważnych wyzwań, które sobie stawiamy. Zależ nam aby cały czas optymalizować proces produkcji, który zawsze przekłada się na jakość wykonania i czas powstania produktu. Inwestujemy w nowe maszyny i nowe technologie. Dzięki nim możemy giąć coraz bardziej wymagające kształty oraz uzyskiwać większe długości elementów.
Staramy się także w nowoczesny sposób zarządzać kadrami na produkcji. Wierzymy w to, że jeżeli pracownik dobrze czuje się w pracy – dobrze ją wykonuje. Stawiamy na kompetencje i doświadczenie naszych pracowników, którzy mają świadomość, że są częścią małej, ale prężnej firmy, która zmierza w nowoczesnym kierunku.


RWM Parapety Poznań - producent parapetów, gięcie blach, obróbki blacharskie Poznań

zobacz również:

gięciedostawa
RWM

RWM Witold Nowak Sowinki 64
62-050 Mosina

NIP: 777 137 74 79
biuro@rwm-parapety.pl
www.rwm-parapety.pl

Pewność dostaw parapetów RWM gwarantuje nam ukończenie realizacji w terminie
Kiedy nasza malarnia proszkowa się nie wyrabia, RWM zawsze ma miejsce na malowanie powierzonych elementów. Bardzo dobra cena i duża kubatura pieców przekonują nas w 100 %.
Bardzo wygodne jest to, że RWM, pomimo że jest małą firmą, potrafi terminowo zaopatrywać w parapety nawet bardzo duże budowy.
Zdecydowanie jest w czym wybierać. Wszystkie kolory i rodzaje blach dostępne są od ręki. Ciągle poszerzany asortyment parapetów wewnętrznych pozwala ofertować klientom nawet najbardziej ekskluzywne materiały.
Wielokrotnie w przypadku „alarmu” na budowie dzwoniliśmy i zawsze byliśmy sprawnie obsługiwani w kwestii obróbek blacharskich. Bezpośredni kontakt przekłada się na szybszą realizację.
Współpracujemy bo zależy nam na sprawdzonym partnerze z bogatym doświadczeniem.